Partnerzy Brandmed Centrum Medyczne Słubice, Lekarze, Specjaliści
173
page-template-default,page,page-id-173,page-child,parent-pageid-164,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O Nas

Partnerzy

imd labor oderland logo

IMD Labor Oderland – Instytut Diagnostyki Medycznej Oderland już od 1991 roku świadczy usługi z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej. Obecnie jest największym laboratorium analitycznym we wschodniej Brandenburgii. Profesjonalnie obsługuje lekarzy, szpitale, urzędy, zakłady pracy i klientów indywidualnych. Najwyższa jakość wyników umożliwia lekarzom efektywne prowadzenie terapii i optymalną opiekę nad pacjentem.

Umów wizytę w laboratorium

Poradnia Dietetyczna Marty Wołujewicz pomaga pacjentom indywidualnym oraz całym rodzinom oferując jadłospisy tygodniowe oraz dwutygodniowe, także dla osób, których problemy zdrowotne wymagają szczególnego sposobu odżywiania. Oferta Poradni skierowana jest zarówno do osób borykających się z problemem nadwagi i otyłości, jak również do osób o prawidłowej wadze, dla których ważne jest zdrowe odżywianie. Każdy jadłospis ustalany jest indywidualnie i uwzględnia upodobania kulinarne pacjenta.

Z końcem roku 2016, za sprawą inicjatywy ekspertów, praktykujących lekarzy i ordynatorów z regionu przygranicznego zostało powołane stowarzyszenie mające na celu zmierzenie się ze złożonymi wyzwaniami jakie niesie ze sobą transgraniczna opieka medyczna: demograficzny problem starzenia się personelu medycznego, niedobór rynkowy specjalistów, niewystarczająca opieka medyczna w rejonach wiejskich, spadek liczby prywatnych praktyk lekarskich, słabo rozwinięta wewnątrzeuropejska wymiana informacji i rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej pomiędzy krajami członkowskimi.

Stowarzyszenie powzięło sobie za cel wsparcie systemu poblicznej opieki zdrowotnej, opieki nad chorym, pomocy w sytuacji zagrożenia życia w odniesieniu przede wszystkim do regionów przygranicznych, wparcie dla rozwoju nauki i badań dla polepszenia porozumienia między narodami. Wymienione problemy i wyzwania wymagają innowatywych pomysłów, projektów, organizacji wydarzeń i aktywnej konstrukcji rozwiązań z zaangażowaniem praktyków i ekspertów z zakresu medycyny i opieki zdrowotnej. Stowarzyszenie będzie pratformą, na której powstaną praktyczne rozwiązania dzięki efektowi synergii.

Odwiedź stronę www.gesundheitsverein.eu

Gesundheitsticket to jeden z komponentów niemieckiego systemu opieki zdrowotnej w miejscu pracy. Instrument ten może zostać wykorzystany przez każdego pracownika, który podlega składkom na ubezpieczenie społeczne w Niemczech i który otrzymał ów „bilet” od swojego pracodawcy.

W grudniu 2016 roku miało miejsce podpisanie umowy o współpracy między Centrum Medycznym Brandmed, a niemiecką kasą chorych Brandenburgische BKK. Jest to pierwsza tego typu umowa w regionie.

Ułatwia ona osobom ubezpieczonym w Brandenburgische BKK korzystanie z usług fizjoterapeutycznych w naszej placówce. Rozliczenie kosztów leczenia fizjoterapeutycznego następuje bezpośrednio między partnerami. Pacjent nie jest obciążony formalnościami.  Jedynym warunkiem prawidłowego rozliczenia kosztów jest przedłożenie skierowania na fizjoterapię od niemieckiego lekarza.

Medicover to wiodąca międzynarodowa spółka świadcząca usługi opieki zdrowotnej oraz usługi diagnostyczne. Firma obecna jest we wszystkich regionach Polski od ponad 20 lat.

Zapewnia ona swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, w tym usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię aż po kompleksową opiekę szpitalną.

Pacjenci objęci opieką w ramach Medicover mają możliwość korzystania z usług dostępnych w Centrum Medycznym Brandmed.

Odwiedź stronę: https://www.medicover.pl/

Naczelnym celem Grupy LUX MED jest profesjonalna pomoc Pacjentom, obejmująca kompleksowo wiele etapów procesu opieki zdrowotnej: począwszy od diagnostyki po kompleksowe leczenie, specjalistyczną pomoc, rehabilitację oraz stałą opiekę dla osób starszych.

Pacjenci objęci opieką w ramach Grupy LUX MED mają możliwość korzystania z usług dostępnych w Centrum Medycznym Brandmed.

Odwiedź stronę: http://www.luxmed.pl/