Partnerzy Brandmed Centrum Medyczne Słubice, Lekarze, Specjaliści
173
page,page-id-173,page-child,parent-pageid-164,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O Nas

Partnerzy

imd labor oderland logo

IMD Labor Oderland – Instytut Diagnostyki Medycznej Oderland już od 1991 roku świadczy usługi z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej. Obecnie jest największym laboratorium analitycznym we wschodniej Brandenburgii. Profesjonalnie obsługuje lekarzy, szpitale, urzędy, zakłady pracy i klientów indywidualnych. Najwyższa jakość wyników umożliwia lekarzom efektywne prowadzenie terapii i optymalną opiekę nad pacjentem.

Umów wizytę w laboratorium
Seeger pomaga

Sklep medyczny Seeger zapewnia szybkie, indywidualne i zorientowane na pacjenta usługi oraz produkty. Wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć najwyższej jakości obuwie ortopedyczne, narzędzia pomocne w rehabilitacji oraz opiece medycznej. Opracowuje indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania produktowe, które pomagają ludziom w potrzebie.

Poradnia dietetyczna

Poradnia Dietetyczna Marty Ciecierskiej-Koźlarek pomaga pacjentom indywidualnym oraz całym rodzinom oferując jadłospisy tygodniowe oraz dwutygodniowe, także dla osób, których problemy zdrowotne wymagają szczególnego sposobu odżywiania. Oferta Poradni skierowana jest zarówno do osób borykających się z problemem nadwagi i otyłości, jak również do osób o prawidłowej wadze, dla których ważne jest zdrowe odżywianie. Każdy jadłospis ustalany jest indywidualnie i uwzględnia upodobania kulinarne pacjenta.

BKK logo

W krótce..

Logo VZG

Z końcem roku 2016, za sprawą inicjatywy ekspertów, praktykujących lekarzy i ordynatorów z regionu przygranicznego zostało powołane stowarzyszenie mające na celu zmierzenie się ze złożonymi wyzwaniami jakie niesie ze sobą transgraniczna opieka medyczna: demograficzny problem starzenia się personelu medycznego, niedobór rynkowy specjalistów, niewystarczająca opieka medyczna w rejonach wiejskich, spadek liczby prywatnych praktyk lekarskich, słabo rozwinięta wewnątrzeuropejska wymiana informacji i rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej pomiędzy krajami członkowskimi.

Stowarzyszenie powzięło sobie za cel wsparcie systemu poblicznej opieki zdrowotnej, opieki nad chorym, pomocy w sytuacji zagrożenia życia w odniesieniu przede wszystkim do regionów przygranicznych, wparcie dla rozwoju nauki i badań dla polepszenia porozumienia między narodami. Wymienione problemy i wyzwania wymagają innowatywych pomysłów, projektów, organizacji wydarzeń i aktywnej konstrukcji rozwiązań z zaangażowaniem praktyków i ekspertów z zakresu medycyny i opieki zdrowotnej. Stowarzyszenie będzie pratformą, na której powstaną praktyczne rozwiązania dzięki efektowi synergii.

Odwiedź stronę: www.gesundheitsverein.eu