Zajęcia Sylwetkowe dla Dzieci Brandmed Centrum Medyczne Słubice, Lekarze, Specjaliści
818
page-template-default,page,page-id-818,page-child,parent-pageid-230,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Nasza Oferta

Zajęcia Sylwetkowe dla Dzieci

Drodzy Rodzice, Szanowni Nastolatkowie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom otoczenia, w którym mamy przyjemność funkcjonować, pragniemy Was poinformować, iż stworzyliśmy dla Was zupełnie nowe Zajęcia Sylwetkowe.

Rodzicu! Jeśli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój sylwetki swojego dziecka (jak wiemy nadwaga, otyłość oraz szereg innego rodzaju zaburzeń fizycznych są w tej chwili jednymi z najczęstszych schorzeń cywilizacyjnych), zapisz swoje dziecko na zajęcia, które odbywają się w każdy piątek o godz. 15:00 w Centrum Medycznym Brandmed. Prowadzący zajęcia – doświadczeni terapeuci – udzielą informacji na temat właściwego funkcjonowania organizmu, jednocześnie aktywizując dziecko do uczestnictwa w prowadzonych zajęciach ruchowych.

Nasza oferta kierowana jest również bezpośrednio do młodzieży! Jeśli chcesz zmienić swój wygląd i zdobyć wiedzę o tym, jak najlepiej poradzić sobie z zewnetrzną transformacją, poznać nowe osoby i wspólnie wymieniać się nowo nabytymi doświadczeniami – zapraszamy!

Zapraszamy do zapisów, ilość miejsc ograniczona!