"60 Milionów" - Brandmed
5013
post-template-default,single,single-post,postid-5013,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

„60 Milionów”

Wiosna obfituje w wielkie międzynarodowe wydarzenia.
I tak … w piątek mieliśmy zaszczyt być członkiem Kongres 60 Milionów w Berlin. Globalnego Zjazdu Polonii, którego celem jest integracja polskich środowisk biznesowych zogniskowanych w kraju oraz poza jego granicami. Co ciekawe – jego nazwa koresponduje z ogólną liczbą żyjących na świecie Polaków. Berlin nie jest jedynym kongresowym miastem, pozostałe to np. Majami, Londyn, Nowy Jork czy Buffalo. Wydarzenie zgromadziło ponad 150 uczestników nie tylko z Niemiec ale także z wielu krajów Europy.

 

Podczas Kongresu 60 Milionów w Berlinie 🇩🇪 poruszony został między innymi temat zdrowia. Omówione zostały nowe technologie, które w ostatnim czasie wprowadzono na rynek, a także te które są w trakcie realizacji. Ten temat zdecydowanie wart był szerszego przedstawienia. Prelegenci, którzy przekazali swoją wiedzę, podczas udziału w panelu pt.: „eHealth – nowe technologie i cyfryzacja na rynku zdrowia” to:

 

Moderator: Artur Olesch – dziennikarz, redaktor naczelny – ICTandhealth.com
Paneliści:
 Mario Cypko – Dyrekcja Załogowych Lotów Kosmicznych i Robotycznych Badań Naukowych – Europejska Agencja Kosmiczna – ESA
 Wojciech Zawalski – Prezes – Polska Grupa Telemedyczna
 Magdalena Jóźwiak – Vrije Universiteit Amsterdam
 Dr. n.med. Sławomir Chomik – Prezes Zarządu – 3Clicks Sp. Z O. O.
 Tomasz Krenc – Kierownik dzialu Kontroli – Kliniken Beelitz GmbH
 Michał Kwiatkowski – CEO – Bravecare Deutschland Personaldienstleistungen GmbH

 

Wzięliśmy także udział w panel berlińskiej edycji Kongresu 60 Milionów „Polki w Berlinie – siła kobiecego networku”. Nie mogło nas tam zabraknąć! Zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia.

 

Wszystkie aktualności