Z kartą ubezpieczeniową BARMER bezpłatnie - Brandmed
60854
post-template-default,single,single-post,postid-60854,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Z kartą ubezpieczeniową BARMER bezpłatnie

Ważna informacja dla ubezpieczonych w kasie chorych BARMER

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych ubezpieczonych, od 1 lipca 2022 BARMER nawiązał wspołpracę z Centrum Medycznym Brandmed. Dzięki temu pacjenci ubezpieczeni w kasie chorych BARMER będa mieli dostęp do bezpłatnego leczenia na podstawie karty ubezpieczeniowej.

 

Co to oznacza?Osoby pracujące w Niemczech i posiadające ubezpieczenie w kasie chorych BARMER mogą bezpłatnie korzystać z konsultacji lekarskich:

 

✅ internisty

✅ lekarza ogólnego

✅ dermatologa

✅ kardiologa

✅ neurologa

✅ ortopedy

✅ endokrynologa

✅ chirurga

✅ psychiatry

 

Ponadto, w ramach ubezpieczenia, osoby wymagające terapii psychologicznej mogą z niej korzystać bezpłatnie w określonej liczbie spotkań.

 

To jednak nie wszystko! Obok konsultacji lekarskich umowa obejmuje również rehabilitację leczniczą (podobnie jak w Niemczech należy uiścić jedynie opłatę administracyjną, tzw. Zuzahlung) i badania diagnostyczne zlecone przez lekarza, takie jak: RTG, USG, badania laboratoryjne, echo serca etc.

 

Wystarczy umówić termin wizyty, a następnie okazać swoją kartę ubezpieczeniową, aby skorzystać z bezpłatnej możliwości leczenia.

______________________

REJESTRACJA:

☎️ Telefoniczna w godz. 7:00-20:00: 95 200 10 00

📧 Mailowa: info@brandmed.eu

💻 Poprzez formularz na stronie https://brandmed.eu/oferta-medyczna…/umow-wizyte-lekarska/lub poprzez Messenger na naszym FB-profilu.

Wszystkie aktualności