Nowość w naszej strefie Beauty! Laser Vectus™ do usuwania zbędnego owłosienia - Brandmed
6086
post-template-default,single,single-post,postid-6086,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Nowość w naszej strefie Beauty! Laser Vectus™ do usuwania zbędnego owłosienia

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu fotoepilacji – usuwania zbędnego owłosienia za pomocą lasera diodowego!

 

Nasz gabinet “Pracownia ciała The Happy Body” należy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego Vectus.

 

Vectus™ to produkt amerykańskiej firmy Cynosure, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania owłosienia, do dziś chronioną patentem. Vectus™ jest owocem trwających kilkanaście lat doświadczeń i badań nad udoskonaleniem systemu lasera diodowego. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności, bezpieczeństwie i komforcie pacjenta.

 

Vectus™, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest bezpieczny.

 

Vectus™, stosując wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut. Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera (dla przykładu redukcję owłosienia na plecach można wykonać w zaledwie 3 minuty!!!), ale również zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact Cooling SM. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

 

Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta. Jeśli zależy Ci na trwałym, szybkim i niebolesnym pozbyciu się nadmiaru owłosienia – zapraszamy na zabiegi fotoepilacji laserem Vectus™!

 

Dlaczego warto wykonać zabieg usunięcia owłosienia laserem Vectus™? Z jakiej partii ciała można usunąć zbędne owłosienie? Czy zabieg jest bolesny? Na te i inne najczęściej zadawane pytania odpowiadamy tutaj.

 

Więcej szczegółów w naszej ofercie

 

Zapisy pod nr tel.: 📞667 930 826

 

 

 

 

Wszystkie aktualności