Za nami kolejna edycja Biegu bez Granic! - Brandmed
4929
post-template-default,single,single-post,postid-4929,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Za nami kolejna edycja Biegu bez Granic!

Za nami 4. edycja„Biegu bez granic – Lauf ohne Grenzen”! Do udziału w Biegu zgłosiło się 247 zawodników. Po raz kolejny pierwsze miejsce na podium zdobył Hähnel Hannes z Frankfurtu, natomiast drugie miejsce zajął utalentowany triatlonista słubiczanin Rafał Borowiak. 

 

Zawodnicy mieli do pokonania 14.065 km, jedną trzecią maratonu. Tym razem start i meta znajdowały się na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a trasa, jak zawsze, przebiegała przez Słubice i Frankfurt. Na sportowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszego teamu, który w specjalnym namiocie dbał o zawodników, oferując masaże, terapię Theragunem oraz doraźną pomoc fizjoterapeutyczną. Towarzyszył nam mistrz Polski strongman Mateusz Kieliszkowski, który włączył się do wręczania medali zawodnikom. Na wydarzeniu był także nasz partner AOK Nordost.

 

Polsko-niemieckie wydarzenie, organizowane wspólnie przez SOSiR i  frankfurcki Miejski Związek Sportu,  rokrocznie przyciąga nie tylko słubickich i frankfurckich biegaczy, ale także amatorów biegania z odległych zakątków Polski i Niemiec. W tegorocznym wzięli udział m.in. mieszkańcy Warszawy, Katowic, Szczecina, Poznania, a także Berlina, Poczdamu czy Hamburga.

 

Wyniki wszystkich zawodników i czasy, które uzyskali można znaleźć na stronie:
http://www.maratonczykpomiarczasu.pl/%E2%80%9Ebieg-bez-gran…

 

 

Wszystkie aktualności