Do naszego zespołu dołączył LARYNGOLOG oraz GASTROLOG! - Brandmed
2677
post-template-default,single,single-post,postid-2677,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Aktualności

Do naszego zespołu dołączył LARYNGOLOG oraz GASTROLOG!

Drodzy Pacjenci❗️

Mamy dla Was dobrą wiadomość❗️ Do naszego zespołu dołączył LARYNGOLOG –
dr Jan Ryglewicz, który zajmuje się leczeniem zarówno osób dorosłych, jak i dzieci oraz GASTROLOG – dr n. med. Andrzej Hnatyszyn.

 

Kiedy należy szukać pomocy laryngologa?

 

Ból gardła, katar czy krwawienie z nosa są przez nas często bagatelizowane. Dolegliwości te – niewłaściwie leczone – mogą się rozwinąć w przewlekłe schorzenia. Im wcześniej udamy się na wizytę do laryngologa, tym krótszy i skuteczniejszy będzie przebieg leczenia.

Więcej przeczytaj w naszym artykule.

 

Kiedy udać się do gastrologa?

 

Wskazaniami do wizyty u gastrologa są trwające od dłuższego czasu dolegliwości takie jak mdłości, wzdęcia, ból żołądka, pieczenie w przełyku, ból wątroby, zaparcia, problemy związane z przełykaniem, brak apetytu oraz odbijanie. Wizyta u specjalisty może się również okazać konieczna, gdy nagle pojawi się niespodziewany i trudny do wyjaśnienia spadek wagi lub gdy w stolcu pojawi się śluz lub krew. W takiej sytuacji gastrolog zleci wykonanie odpowiednich badań, w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia.

 

Zapisów na konsultację można dokonywać pod nr  📞95 758 26 49

Wszystkie aktualności