Kriolipoliza, czyli wymrażanie komórek tłuszczowych - Brandmed
75333
post-template-default,single,single-post,postid-75333,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Kriolipoliza, czyli wymrażanie komórek tłuszczowych

Lato prawie w pełni, wyjazdy wakacyjne za pasem, a Ty już od dawna próbujesz pozbyć się nadwyżki kilogramów, widocznej na brzuchu, udach lub pośladkach❓Efekty nie są zadowalające mimo diety i aktywności fizycznej❓

 

N O W O Ś Ć❗Mamy w sam raz coś, co przed urlopem pozwoli Ci zniwelować niechcianą tkankę tłuszczową❗Kriolipoliza, czyli wymrażanie komórek tłuszczowych.

 

Jak działa kriolipoliza❓

Podczas zabiegu kriolipolizy do skóry przykładane jest urządzenie, które zasysa tkankę i chłodzi ją ❄️❄️❄️. Niska temperatura wywołuje kontrolowany stan zapalny w obrębie komórek tłuszczowych. Sprawia to, że organizm pozbywa się ich. Ilość tkanki tłuszczowej maleje, a wymrożone komórki zostają wyeliminowane na stałe i się nie regenerują.

 

Kiedy zdecydować się na kriolipolizę❓

Kriolipolizę wykonuje się przede wszystkim w obrębie górnej partii ud, na brzuchu, biodrach i bryczesach. Właśnie osobom, którym zależy na zredukowaniu obwodu w tych partiach ciała w sposób mało inwazyjny, polecana jest ta metoda.

 

Czy zabieg kriolipolizy jest bolesny❓

Zabieg kriolipolizy jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym, chociaż w czasie jego trwania pacjent może odczuwać zasysanie skóry oraz zimno.

 

UWAGA❗Zabiegi kriolipolizy w Centrum Medycznym Brandmed przeprowadza doświadczony specjalista chirurgii lek. med. Paweł Mizerny.

 

REJESTRACJA:

☑ Telefoniczna w godz. 7:00-20:00 (w piątki do godz. 18:00 ) pod nr +48 95 200 10 00

☑ Mailowa: info@brandmed.eu

☑ Poprzez formularz UMÓW WIZYTĘ lub poprzez

☑ Messenger na naszym profilu FB

Wszystkie aktualności