dr n. med. Marta Hasse-Cieślińska - Brandmed
27250
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-27250,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Specjaliści

dr n. med. Marta Hasse-Cieślińska

Specjalizacja
Dermatolog, Dermatolog dziecięcy
Opis

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu oraz studiów na kierunku kosmetologia Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2006 roku. Obecnie związana jest z jedną z najstarszych poznańskich klinik dermatologii estetycznej i laserowej – Proderma.

 

Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging oraz Miedzynarodowego Towarzystwa Trichoskopii. Bierze udział w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych specjalistycznych warsztatach i szkoleniach, stale doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając bogate doświadczenie.

 

Zajmuje się:

  • leczeniem schorzeń skóry u dzieci i dorosłych
  • leczeniem schorzeń paznokci i włosów
  • dermatologią estetyczną
  • dermatologią pielęgnacyjną
  • zabiegami przeciwstarzeniowymi (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy)
  • peelingiem chemicznym
  • zabiegami mezoterapii
  • zabiegami laserowymi

 

Pracę w gabinecie lekarskim łączy z prowadzeniem zajęć ze studentami wydziału lekarskiego i kierunku kosmetologii. Szkoleniowiec z zakresu dermatologii, kosmetologii i pielęgnacji skóry, między innymi dla kosmetologów i farmaceutów. Ekspert znanej marki dermo-kosmetycznej. Autorka i współautorka wielu prac naukowych oraz podręczników akademickich z zakresu dermatologii, kosmetologii i mikologii.

 

 

Zarejestruj się klikając w link: UMÓW WIZYTĘ

LUB

W rejestracji naszego Centrum w godz. 7:00-20:00:

+48 95 758 2649

+48 518 011 108

info@brandmed.eu

oraz poprzez Messenger na naszym FB-profilu.