Kosmetologia Brandmed Centrum Medyczne Słubice, Lekarze, Specjaliści
1336
page-template-default,page,page-id-1336,page-child,parent-pageid-230,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Nasza Oferta

KOSMETOLOGIA

Każdy z nas lubi dobrze wyglądać i czuć się atrakcyjnie. Na co dzień korzystamy z usług salonów urody, zabiegów upiększających, sauny, treningów personalnych, etc. Zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu pielęgnacji zdrowia i urody jest niezmiennie wysokie, a rynek branży „beauty” jest jednym z najbardziej dynamicznych. Pojawianie się gabinetów jest odpowiedzią na zainteresowanie tego typu usługami. W naszej klinice rozpoczął swą dzialalność nowy gabinet, który kierowany będzie przez kosmetolog z Warszawy, Natalię Stępę. 

 

Pracuje w branży od 2012 roku. Od tego czasu nieustannie kształci się, zdobywając tym samym kolejne umiejętności oraz uprawnienia. Wśród zdobytych certyfikatów znajdują się między innymi: certyfikat Marie Engman Aesthetc Academy uprawniający do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz certyfikat Europejskiego Centrum Lekarzy Estetyczny ECLEST uprawniający do wykonywania zabiegów korygujących z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego. Ale to nie wszystko. Oferta gabinetu jest niezwykle bogata i z pewnością będzie regularnie poszerzana o nowe usługi. 

Konsultacje kosmetologiczne

Konsultacja kosmetologiczna to rozmowa ze specjalistą PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO WYKONANIA JAKIEGOKOLWIEK ZABIEGU.

 

Poza rozmową z kosmetologiem jest to badanie skóry za pomocą oględzin (wzroku i dotyku). Ma ona na celu m.in. zdiagnozowanie typu skóry oraz ustalenie dalszego postępowania w konkretnym przypadku. Na konsultację kosmetologiczną można zgłosić się do kosmetologa nie tylko w zakresie zabiegów kosmetologicznych, ale również w zakresie zabiegów medycznych.

 

Konsultacja kosmetologiczna – cele:

 • określenie typu skóry
 • określenie potrzeb skóry w zakresie składników biologicznie czynnych
 • doradzenie odpowiednich usług kosmetologicznych
 • zakwalifikowanie do najbardziej odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej
 • przygotowanie skutecznego planu pielęgnacji domowej
 • dokładne wytłumaczenie działania i przebiegu zabiegów
Manualne zabiegi oczyszczające skórę twarzy

Oczyszczanie manualne to jeden z podstawowych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetologicznych. Przeznaczony jest dla cer mocno zanieczyszczonych, kiedy oczyszczanie twarzy peelingiem kawitacyjnym lub innymi  metodami nie przynosi skutku.

 

Zabieg polega na manualnym usunięciu zalegających zaskórników, łoju, krostek i prosaków.

Efekt widoczny jest zaraz po zabiegu.

Odpowiednie zastosowanie pielęgnacji spowoduje, ze twoja skóra będzie matowa, czysta i świeża.

 

Efekty po zabiegu:

-skóra czysta bez zaskórników i krostek

– zmniejszone świecenie się skóry

– uregulowanie pracy gruczołów łojowych

– zmniejszenie ilości stanów zapalnych

– istotne złagodzenie trądziku

Peeling kawitacyjny (z ampułką i maską)

Peeling kawitacyjny (kawitacja) to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, manualnego oczyszczania twarzy.

Jest zabiegiem bardzo delikatnym, polecanym osobom u których wykluczono inne metody złuszczania i oczyszczania naskórka, np. ze względu na cerę naczynkową. Osoby cierpiące na nadmierne zanieczyszczenie cery mogą bez większych obaw poddać się temu zabiegowi, ponieważ jest bezinwazyjny, nie ingeruje w strukturę skóry. Peeling kawitacyjny jest bardzo często stosowany jako przygotowanie naszej cery do innych zabiegów. Dzięki złuszczeniu martwego naskórka nasza skóra łatwiej wchłania substancje aktywne. Warto dodać, że podczas zabiegu dzięki wibracjom ultradźwiękowym, wykonywany jest też mikro-masaż skóry, który poprawia jej dotlenienie i mikrokrążenie, pobudza produkcję kolagenu i stymuluje metabolizm komórek.

 

Sonoforeza (wtłaczanie substancji aktywnych – ampułki)

Sonoforeza zaliczana jest do zabiegów zarówno kosmetycznych, jak i leczniczych. Opiera się ona na wykorzystaniu zjawiska fali akustycznej (ultradźwiękowej). Głównym zadaniem sonoforezy jest wspomaganie transportu substancji czynnych w głąb skóry. Transport ten odbywa się przez mieszki włosowe i gruczoły potowe.

 

Efekty sonoforezy :

– dotlenienie i głębokie nawilżenie skóry,   

– rozjaśnienie przebarwień i plam,   

– stymulacja syntezy kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego,   

– zwiększenie penetracji kosmetyków,   

– poprawa gęstości skóry,  

– powstrzymanie powstawania przebarwień i plam poprzez ograniczenie aktywności tyrozynazy (enzymu odpowiedzialnego za syntezę barwnika),   

– uszczelnienie i obkurczenie naczyń krwionośnych,   

– efekt cieplny zwiększa poziom metabolizmu komórkowego, przyswajania przez komórki substancji odżywczych, przyspieszają procesy odnowy i regeneracji skóry,   

– możliwość bezinwazyjnego wprowadzenia w głąb skóry substancji leczniczych i pielęgnacyjnych.   

Zabiegi z użyciem kwasów

Zabiegi z użyciem kwasów – RHONDA ALLISON

Peelingi chemiczne z wykorzystaniem kwasów pozwalają na wyraźne poprawienie wyglądu skóry. Zabieg ten polega na nałożeniu odpowiednio dobranego roztworu kwasu na skórę, co w niektórych przypadkach może nawet spowodować jej obrzęk i pojawienie się pęcherzy, a następnie łuszczenie się. Jest to działanie zamierzone, a odsłonięta po zabiegu nowa skóra jest zwykle gładsza i ma mniej zmarszczek i przebarwień, niż złuszczone warstwy starej skóry. Peelingi kwasowe mogą być stosowane m.in. w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, pleców.

 

Kosmetolog po przeprowadzonej konsultacji, mając na uwadze ocenę skóry dobiera właściwy rodzaj kwasów.

 

Zabieg z użyciem kwasów PRX-T33

Peeling PRX-T33 to zupełnie nowa metoda chemicznej biorewitalizacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego) i wody utlenionej, która działa w głębokich warstwach skóry właściwej. Zabieg jest szybki, bezbolesny i nie pozostawia śladów. Jest to przełomowy zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Można go wykonywać u pacjentów w każdym wieku i o każdej porze roku.

 

Zabieg PRX-T33 pozwala przywrócić skórze jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom rewitalizującym i nawilżającym likwiduje także zmarszczki i silnie nawilża skórę. Zabieg przynosi również doskonałe efekty w walce z bliznami – potrądzikowymi i pooperacyjnymi.

 

Zabieg z użyciem kwasów BioRePeel

BioRePeelCl3 to innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów.

 

Efekty:

-widoczne odmłodzenie
– redukcja przebarwień
– spłycenie zmarszczek i blizn
–  zwiększenie napięcia skóry oraz jej elastyczności
– zwężenie porów
– likwidacja zaskórników
– poprawa stanu skóry trądzikowej
– ograniczenie nadmiernego łojotoku
– wyrównanie struktury skóry.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej

Zabieg mezoterapii mikroigłowej – Dermapen (twarz/twarz+szyja/twarz, szyja, dekolt)

ODMŁODZENIE DZIĘKI SUBSTANCJOM AKTYWNYM

Mezoterapia Mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji.

 

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Te mikro nakłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Jest procedurą bezpieczną, szybką i zupełnie bezbolesną. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok.

 

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry.

 

Efekty:

– zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,

– pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji,

– zabiegi ujędrniają skórę,

– niwelują blizny po przebytym trądziku,

  redukują drobne zmarszczki i przebarwienia,

– widoczne pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne,

– skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

 

Efekty mezoterapii mikroigłowej widoczne są dopiero po pewnym czasie. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.

 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej – Dermapen + peeling medyczny PRX-T33

Dermapen + PRX-T33 to innowacyjna terapia przeciwstarzeniowa skóry 30+. Uporczywe zmarszczki, utrata elastyczności skóry, poszarzała i odwodniona cera to problemy z jakimi zmaga się wiele osób, nawet w młodym wieku.

 

Zabieg ten to nowatorskie połączenie najbardziej skutecznych zabiegów anti-aging. Zabieg wprowadzenia preparatu za pomocą dermapen odbywa się etapowo.

 

Efekty:

– zagęszczenie skóry

– przywrócenie napięcia skóry twarzy i ciała

– melasma

– defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka

– głębokie oczyszczenie

– redukcja zaskórników

– wygładzenie skóry

– intensywna biorewitalizacja i ujędrnienie skóry

– zmniejsza przebarwienia potrądzikowe

– opóźnienie procesów starzenia się skóry

– redukcja blizn

    

Zabieg mezoterapii mikroigłowej – Dermapen + osocze bogatopłytkowe

SEKRET MŁODOŚCI

Dermapen to wyjątkowa funkcja automatycznego nakłuwania skóry, która pozwala na lepsze przenikanie przez skórę substancji czynnych stosowanych w mezoterapii, zmniejszając do minimum odczuwanie bólu czy dyskomfortu. Natomiast Osocze bogatopłytkowe to drogocenny eliksir pozyskiwany z naszej krwi. Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.

 

Jest to zabieg pozwalający wykorzystać metodę pozwalającą odzyskać witalność skóry dzięki regeneracji i biostymulacji komórek macierzystych do zwiększonej produkcji kolagenu. Mezoterapia osoczem pomaga wyeliminować problem utraty objętości i wiotczenia skóry w procesie starzenia. Wraz z wiekiem obniża się metabolizm komórek, a nadmierna i długotrwała ekspozycja na promieniowanie UV uszkadza komórki naskórka i skóry właściwej, redukując zdolność tkanki do samoregeneracji. Wampirzy lifting dostarcza, bezpośrednio do skóry właściwej, substancji odżywczych i aktywuje procesy naprawcze komórek macierzystych. Osocze PRP daje rewelacyjne efekty w usuwaniu pierwszych zmarszczek, a co najważniejsze jest całkowicie bezpieczny nawet dla alergików.

 

Pierwsze efekty zabiegu osocza bogatopłytkowego widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy.

    

Zabiegi mezoterapii igłowej na skórę twarzy oraz ciała – NEAUVIA 2,5 ml

Mezoterapia igłowa to technika, która polega na wstrzykiwaniu odżywczych koktajli kwasu hialuronowego, minerałów i witamin. Jest to najskuteczniejszy sposób na dostarczenie skórze niezbędnych składników, które wspomagają jej funkcjonowanie. Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe jest stosowany do biorewitalizacji skóry, twarzy, ciała. Jest doskonałym zabiegiem poprawiającym poziom nawilżenia skóry, rewitalizującym ją i odnawiającym. Zabieg z Neauvia Hydro Deluxe jest idealny do zastosowania w każdym wieku dla wszystkich.

 

Efekty:

 • Głębokie nawilżenie i odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • Poprawa kolorytu
 • Blask i promienny wygląd skóry
 • Wygładzenie zmarszczek powierzchniowych np. na policzkach i wokół oczu
 • Poprawa jędrności i gęstości skóry
 • Odmłodzenie dłoni

    

Zabiegi mezoterapii igłowej na skórę twarzy oraz ciała – NCTF

NCTF 135 HA jako jedyny preparat na rynku medycyny estetycznej ma aż 8 udokumentowanych właściwości w profilaktyce anti-aging.

 

Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych stosowany jako mezoterapia igłowa.

 

Zawiera między innymi kwas hialuronowy o wysokim stężeniu (5 mg/ml) oraz witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz substancje reaktywne!

 • Regeneracja uszkodzeń skóry-
  poprawia gojenie uszkodzeń skóry i przyspiesza regenerację komórkową.
 • Aktywne nawilżanie naskórka i skóry właściwej
 • Poprawa kolorytu skóry – skóra jest lepiej natleniona, zdrowsza i jaśniejsza.
 • Przywrócenie równowagi jonowej
 • Stymulacja wzrostu komórkowego +147%
 • Zwiększenie gęstości skóry właściwej +256%
 • Ochrona komórkowa +90%
 • Regeneracja wysokoelastyczna +366% – przywrócenie sprężystości komórek, zapobiega sztywnieniu tkanek.

    

AQUAGOLD fine touch – mezoterapia mikroigłowa

Zabieg AQUAGOLD® fine touch™ polega na mikronakłuwaniu skóry specjalnie zaprojektowanym, jednorazowym kartridżem zakończonym dwudziestoma igłami z 24 karatowego złota. Lekarz przygotowuje personalizowany koktajl odpowiadający potrzebom pacjenta, dzięki temu realnie działamy na widoczne problemy. Podczas zabiegu podajemy dokładnie takie składniki, jakich skóra aktualnie potrzebuje. Dzięki unikatowej budowie kartridża lekarz podczas zabiegu jest w stanie pokryć duży obszar skóry mikronakłuciami, przez które spersonalizowany preparat dostaje się do górnych warstw skóry właściwej.  W zależności od stanu skóry pacjenta w koktajlu mogą się znaleźć: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, peptydy biostymulujące, mikro i makroelementy, a także toksyna botulinowa. Toksyna botulinowa dodawana w niewielkiej ilości do koktajlu doskonale obkurcza pory i ujędrnia skórę.

 

Jest to zabieg przeznaczony dla każdego, kto chce zadbać o dobrą kondycję i piękny wygląd swojej skóry. Doskonale sprawdzi się u osób, które nie mają czasu na rekonwalescencję pozabiegową.

 

Efekty:

– Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozświetlona,

– poprawia się jej koloryt i struktura

– Wyraźnie odczuwalne jest jej nawilżenie i napięcie,

– pory stają się zdecydowanie mniej widoczne

– zabieg pozytywnie pływa na ogólny stan i wygląd skóry.

Zabiegi mezoterapii igłowej

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego polega na śródskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy lub inne części ciała, które chcemy poddać rewitalizacji, które znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu.

 

Osocze bogatopłytkowe to preparat, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta, a stężenie płytek krwi jest w nim większe w porównaniu do naturalnego, fizjologicznego osocza. Taka terapia jest już od wielu lat z sukcesami stosowana nie tylko w medycynie estetycznej. W wyniku zabiegu zwiększa się przepuszczalność naczyń krwionośnych co powoduje dodatkowe nawilżenie, odżywienie skóry działając profilaktycznie i stymulując ją do regeneracji i rewitalizacji. Metabolizm komórkowy ulega poprawie dzięki temu znacząco wzrasta ilość kolagenu, który jest podstawowym białkiem budującym strukturę skóry i odpowiada za jej jędrność i elastyczność.

 

Efekty zabiegu osoczem bogatopłytkowym:

 • wygładzenie zmarszczek i bruzd  
 • poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • stymulacja skóry do regeneracji
 • rewitalizacja, wygładzenie i ujednolicenie koloru skóry
 • rewitalizacja włókien kolagenowych
 • dotlenienie i odżywienie skóry, poprawa ukrwienia 

    

Zabiegi mezoterapii igłowej z dobranym koktajlem

Mezoterapia igłowa jest to podanie preparatu z substancjami aktywnymi za pomocą igły w głąb skóry, który pozwala na dostarczenie składników aktywnych do żywych warstw naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej, omijając warstwę rogową naskórka, która stanowi barierę.

 

Przede wszystkim to najlepszy zabieg, dzięki któremu można poprawić kondycje skóry, ujędrnić, nawilżyć skórę twarzy, spłycić nieco zmarszczki i zredukować jej niedoskonałości. Sprawdza się także w odmładzaniu grzbietu dłoni, walce z nadmiernym wypadaniem włosów, redukcji cellulitu, zniwelowaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej, terapii blizn.

 

Znaczącym elementem zabiegu jest również podanie odpowiedniego preparatu, który jest dobierany indywidualnie do przypadku danego pacjenta.

 

Preparat powinien posiadać certyfikat medyczny, który informuje o tym, że można go podać za pomocą igły w głębsze warstwy skóry. Jednymi z najważniejszych składników, które powinny znaleźć się w koktajlu zabiegowym w zależności od rodzaju zabiegu to:

 • peptydy,
 • kwas wiążący wodę w skórze właściwej,
 • krzemionka,
 • witamina C, A, E,
 • kwas polimlekowy,
 • DMAE,
 • wyciąg z karczocha zwyczajnego,
 • kofeina,
 • biotyna,
 • rutyna i kwasy nukleinowe i wiele innych.

 

W trakcie zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystuje się znieczulenie miejscowe, które powoduje, że zabieg staję się bardziej komfortowy i bezbolesny.

    

Zabieg mezoterapii igłowej na dolną okolicę oka z wykorzystaniem osocza

REWITALIZACJA OKOLIC OCZU

Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg przeznaczony dla osób ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.
PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

 

Efekty:

– poprawa elastyczności, struktury, napięcia i gęstości skóry,

– wygładzenie zmarszczek

– odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry

– skóra staje się lepiej ukrwiona, a procesy odnowy przebiegają w niej znacznie szybciej

– skóra staje się gładsza i wyraźnie młodsza

– wygładzają się drobne zmarszczki

– okolica oczu nabiera blasku.

    

Zabieg mezoterapii igłowej na dolną okolicę oka (RRS HA eyes, Dives Bright eyes)

To zabieg polegający na podaniu koktajli odżywczych, bezpośrednio w głąb skóry, z użyciem cienkiej igły.

 

Skóra pod oczami jest praktycznie pozbawiona tkanki tłuszczowej, skłonna do przesuszeń oraz podrażnień. W dodatku, narażona na ciągłe tarcia, przegrzania oraz przemrożenia, promieniowanie UV, złą pielęgnację oraz dotyk. To wszystko sprawia, że bardzo szybko pojawiają się drobne zmarszczki oraz problemy z odpowiednim nawilżeniem.

 

Koktajle do mezoterapii zawierają składniki o działaniu regenerującym i rewitalizującym – np. kwas hialuronowy, argirelina (działanie przeciwzmarszczkowe), pantenol, witaminy C, E i F, minerały (takie jak chlorek magnezu i wapnia, siarczan cynku i miedzi). Odpowiednio dobrany mezokoktajl odmładzający odpowiada indywidualnym potrzebom skóry.

 

Zabieg wskazany jest już przy pierwszych oznakach starzenia skóry wokół oczu, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

 

Efekty:

 • Intensywne nawilżenie skóry
 • Ochrona antyoksydacyjna – składniki mezokoktajli wspomagają walkę z wolnymi rodnikami
 • Pobudzenie skóry do intensywnej regeneracji komórek
 • Uelastycznienie skóry
 • Poprawa mikrokrążenia 
 • Redukcja zasinień i worków pod oczami
 • Redukcja przebarwień i rozjaśnienie skóry 
Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów

Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów na skórę twarzy – ELECTRI

Błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry. Zabieg preparatem Electri to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencję pozabiegową, ale zależy im, aby wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu.

 

Mezoterapia Electri wykorzystuje preparat o specjalnym składzie, jest to połączenie kwasu hialuronowego oraz bursztynianu sodu. Dzięki mikronakłuciom docieramy bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie preparat może w pełni rozwinąć swoje działanie. Efekty widać bardzo szybko.

 

Electri uspokaja skórę, wycisza procesy zapalne toczące się w jej obrębie i łagodzi nadwrażliwość. Wydobywa i podkreśla naturalne piękno skóry. Zregenerowana błyskawicznie skóra odzyskuje blask i elastyczność. 

 

W stosunkowo krótkim czasie możesz przygotować swoją skórę do ważnych dla Ciebie wydarzeń, w które obfituje lato (śluby, spotkania towarzyskie, wyjazdy).

 

Mezoterapia Electri jest przeznaczona dla Pacjentów i Pacjentek w każdym wieku. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany zawsze w znieczuleniu miejscowym. Preparat jest produktem medycznym- jest bezpieczny i hipoalergiczny.

 

Efekty zabiegu:

 • Efekt zabiegu widoczny natychmiast, dzięki regeneracji macierzy tkankowej
 • Przywrócone napięcie skóry
 • Zlikwidowane procesy zapalne
 • Skóra rozjaśniona
 • Skóra odmłodzona
 • Skóra nawilżona
 • Uregulowane krążenie w skórze
 • Zapobieganie zmianom starzeniowym

     

Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów na skórę twarzy – NUCLEOFILL

LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

 

Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

 

Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one w całości biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Poza tym pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce.


NucleoFILL jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystując dobroczynne właściwości polinukleotydów, działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy.

 

Efekty:

 • Poprawa napięcia skóry
 • Lifting
 • Poprawa owalu
 • Poprawa nawilżenia
 • Redukcja drobnych zmarszczek

 

Produkt daje wyraźny i naturalny efekt bez przerysowania rysów twarzy. To synonim innowacyjnej biotechnologii w służbie medycyny estetycznej i anti-agingu.

   

Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów na skórę twarzy – PROFHILO

MOLEKUŁA MŁODOŚCI- ZABIEG LIFTINGUJĄCY I ODMŁADZAJĄCY TWARZ

Profhilo to innowacyjny do iniekcji preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu.

 

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, preparat działa wielopoziomowo.

 

Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

 

Efekty:

·  przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy,

·  redukcja zmarszczek,

·  wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa naciągu skóry szyi,

·  efekt liftingu twarzy,

·  poprawa jędrności skóry,

·  poprawa napięcia skóry,

·  likwidacja opadniętych policzków, tzw. „chomików”,

·  wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust,

·  redukcja bruzd na linii żuchwy,

·  poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

      

Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów na okolicę oka – ELECTRI

Redermalizacja okolicy oka

Szczególnie polecany jest osobom pragnącym pozbyć się drobnych zmarszczek pod oczami, borykającym się ze „skórą palacza”, cieniami pod oczami i przebarwieniami. Preparat Electri wprowadza się metodą mezoterapii – poprzez iniekcje w wybrany obszar skóry. Nie pozostają przy tym ani siniaki ani obrzęki.

 

Efekty:

– skóra nawilżona,

– skóra odżywiona, miękka,

– rozjaśniona okolica oka,

– pozbawionej przebarwień

– spłycone zmarszczkami.

     

Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów na okolicę oka – NUCLEOFILL

LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

NUCLEOFILL SOFT EYES to pierwszy preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji, odbudowy, nawilżenia i odżywienia skóry zawierający wysokooczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego stworzony do poprawy odżywienia bardzo cienkiej i delikatnej skóry w okolicy oczu.

 

Działa w trzech obszarach:

 • Naskórek i skóra właściwa
 • Naczynia
 • Tkanka podskórna

 

Efekty:

 • Efekt nawilżający trójwymiarowo w tkance
 • Długoterminowe działanie przeciwutleniające
 • Działanie pobudzające na poziomie fibroblastów – zwiększona produkcja kolagenu typu I
 • zwiększone unaczynienie i przepływ krwi
 • Stymulacja receptorów A2 zmniejsza możliwości wystąpienia obrzęków 
 • Polinukleotydy powodują  poprawę zmniejszenie ubytku tkanki tłuszczowej
Zabieg beauty Ekspress do każdego typu cery

Zabieg. typu S.O.S. Zabiegi trwające maksymalnie 45 minut. Dają efekt wypoczętej, rozświetlonej skóry dzięki zastosowaniu substancji peelingujących w połączeniu z silnymi nawilżaczami.

Efekty zabiegu:

– szybkie odświeżenie skóry,

– oczyszczenie skóry,

– poprawa mikrokrążenia,

– przywrócenie skórze zdrowego wyglądu

Zabiegi Express Beauty mogą być polecane jako zabiegi bankietowe, gdy dla klienta ważna jest oszczędność czasu. W skład zabiegu wchodzi demakijaż, peeling, maska, serum, krem.

Niwelowanie / rekonstrukcji blizn

Zabiej mezoterapii igłowej / mikroigłowejniwelowania, rekonstrukcji blizn – koktajl

Zabieg pozwala usunąć każdy rodzaj blizn: blizny potrądzikowe, pourazowe i rozstępy.

 

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen / igłowa polega na bezpośrednim podaniu substancji leczniczych lub preparatów pomagających zredukować i zrewitalizować oraz poprawić jej wygląd. W naturalny, kontrolowany sposób stymuluje skórę do przebudowy i zagęszczenia. Powierzchowne uszkodzenia skóry  naturalnie stymulują ją do większej produkcji kolagenu i elastyny (włókien podporowych skóry). W rezultacie, skóra się zagęszcza, a blizny przestają być widoczne.

 

Zabieg będzie skuteczny, pod warunkiem, że zostanie powtórzony po ok. 4 tygodniach minimum 3 razy. Jest to niezbędne, by wydłużyć czas intensywnej pracy fibroblastów i zwiększyć efektywność zabiegu.

    

Zabiej mezoterapii igłowej niwelowania, rekonstrukcji blizn – osocze bogatopłytkowe

Leczenie blizn osoczem bogatopłytkowym to zabieg, który przynosi naturalne, stopniowe efekty. Wykorzystywany preparat pozyskiwany jest z własnej krwi pacjenta, dzięki czemu jest swoisty dla organizmu i nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień skóry.

 

Zaletą tej metody leczenia blizn potrądzikowych są również aktywne trombocyty zawarte w osoczu, które wydzielają czynniki wzrostu odpowiedzialne za namnażanie i dojrzewanie nowych komórek naskórka, poprawę mikrokrążenia oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, co ma istotny wpływ na rewitalizację skóry.

 

Zabieg jest skierowany do osób, u których na skórze występują nieestetyczne blizny potrądzikowe jak również pooperacyjne, pourazowe czy pooparzeniowe. Tego rodzaju leczenie stanowi również skuteczną metodę redukowania rozstępów.

Lipoliza iniekcyjna (redukcja tkanki tłuszczowej)

Mezoterapia igłowa – lipoliza iniekcyjna (redukcja tkanki tłuszczowej)

TRWAŁA REDUKCJA KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH

Lipoliza iniekcyjna jest to nieinwazyjny zabieg służący modelowaniu sylwetki. Jest to nowoczesna, bezoperacyjna, nieinwazyjna metoda redukcji tłuszczu na brzuchu, udach, kolanach, karku oraz zniwelowania podwójnego podbródka. Pozwala skutecznie zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej.

W miejsca nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, wstrzykuje się substancje, które rozpuszczają i niszczą komórki tłuszczowe (fosfatydylocholina – lecytyna i deoksycholat). Zawarta w preparacie L-karnityna przyspiesza ich rozkład w procesach metabolicznych. W konsekwencji wydalane są z organizmu.

Zabieg pozwala na:

 • utratę kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
 • lepszy metabolizm komórek skóry,
 • lepsze mikrokrążenie,
 • stymulacja regeneracji skóry,
 •  lepsze odżywienie skóry.
Zabiegi na skórę głowy

Zabieg mezoterapii mikroigłowej na skórę głowy z preparatem witaminowym ( Dermaheal HL)

Zabieg mezoterapii mikroigłowej to metoda wprowadzania serum zawierających aktywne substancje w głąb skóry- koktajle odżywcze, które mają na celu wywołanie, pobudzenie lub zahamowanie poszczególnych procesów.

Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne, niewielkie urządzenie, którego głowica pokryta jest mikroigiełkami.

 

Do najważniejszych efektów mezoterapii mikroigłowej należą:

 • ograniczenie lub całkowite zahamowanie (zwiększona szansa na to przy regularności wizyt u specjalisty) procesu wypadania włosów
 • ulepszenie kondycji włosów – wzrost poziomu ich wytrzymałości, gęstości oraz grubości
 • odmłodzenie naskórka głowy
 • pobudzenie wzrostu nowych włosów
 • regeneracja skóry głowy
 • poprawa wyglądu oraz świeżości włosów

     

Zabieg z wykorzystaniem biostymulatorów na skórę głowy – NUCLEOFILL

Siła polinukleidów w terapiach leczących problemy owłosionej skóry głowy, zwłaszcza łysienie androgenowe u mężczyzn.

 

Nucleofill Medium Plus to silnie działający preparat pochodzenia naturalnego stosowany w terapiach owłosionej skóry głowy. Ma postać żelu, a jego skuteczność opiera się na polinukleotydach – odżywia mieszki włosowe oraz doprowadza do biorestrukturyzacji skóry głowy. W badaniach wykazał on znaczną skuteczność w leczeniu łysienia androgenowego u mężczyzn i we wszystkich przypadkach osłabienia kondycji włosów.

 

Nucleofill Medium podajemy metodą mezoterapii skóry głowy.

Zalecone jest wykonać 2 zabiegi co 2 tygodnie i 1-2 zabiegi co 3 tygodnie.

 

Efekty:

 • przeciwdziałanie łysieniu androgenowemu
 • zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów
 • wzmocnienie kondycji włosów
 • odżywienie skóry głowy
 • poprawa ukrwienia skóry
 • nawilżenie skóry głowy
 • zagęszczenie włosów – broda, głowa

    

Zabieg mezoterapii igłowej na skórę głowy NCTF 135 HA

Piękne włosy to przede wszystkim zdrowa skóra głowy. To właśnie jakość skóry kryje w sobie tajemnicę zdrowia i promiennego wyglądu włosów. Mezoterapia NCTF 135 HA pozwala w krótkim czasie poprawić jakość skóry głowy, nawilżyć ją i odżywić oraz zmniejszyć wypadanie włosów.

 

Zabieg mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu NCTF 135 HA polega na wstrzykiwaniu substancji odżywczych w skórę głowy, co pozwala na bezpośrednie dostarczanie składników odżywczych we włosy.

 

Mezoterapia preparatem NCTF 135 HA wykonuje się w serii 3 zabiegów w odstępie ok.15 dni oraz 2 zabiegów w odstępie 1 miesiąca.

 

Efekty

 • nawilżona i odżywiona skóry głowy
 • efekt przeciwłupieżowy
 • zmniejszenie zapalenia skóry głowy
 • zmniejszenie wypadania włosów
 • przyspieszenie wzrostu włosów
 • poprawa struktury oraz kondycji włosów
 • zwiększenie gęstości skóry właściwej

    

Peptydowa mezotrapia skóry głowy DR.CYJ

Jest to pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii wypadania włosów, który skutecznie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Dr Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych ze stabilizowanym kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

 

Efekty:

 • Powstrzymanie wypadania włosów
 • Skuteczność w walce z wypadaniem włosów
 • Przyspieszenie wzrostu włosów
 • Pogrubienie i zagęszczenie włosów
 • Pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy
 • Rewitalizacja mieszków włosowych
 • Pielęgnacja skóry głowy
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie
 • minimalna bolesność

     

Zabieg mezoterapii skoncentrowanymi czynnikami wzrostu CGF

Autologiczny (z użyciem własnych struktur tkanek lub narządów pacjenta) zabieg regeneracyjny wykorzystujący silnie skoncentrowane czynniki wzrostowe i komórki macierzyste CD34+, które aktywują fazę wzrostu w mieszkach włosowych. Ten dobroczynny koncentrat pozyskiwany jest z krwi pacjenta, po pobraniu i odwirowaniu. Terapia stymuluje procesy regeneracyjne owłosionej skóry głowy w celu zagęszczenia owłosienia i zahamowania łysienia. Jest zarówno zabiegiem regenerującym czyli odbudowującym owłosienie, jaki i profilaktycznym – chroniącym przed dalszym wypadaniem. Zabieg zalecany jest zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

 

Terapia skoncentrowanymi czynnikami wzrostu jest skuteczna u osób z nadmiernym wypadaniem włosów, a także z włosami delikatnymi i cienkimi, które wymagają rewitalizacji i zagęszczenia. Polecana w leczeniu przede wszystkim łysienia plackowatego oraz łysienia androgenowego.

 

Efekty:

 • zmniejszenie wypadania włosów.
 • rewitalizacja mieszków włosowych.
 • stymulacja krążenia skóry głowy.
 • stymulacja wzrostu włosów.
 • zwiększenie gęstości i grubości włosów.
 • nawilżenie i odżywienie włosów oraz skóry głowy.
 • działanie przeciwzapalne
Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa, nazywana potocznie botoksem, jest jednym z najbardziej powszechnych preparatów używanych w medycynie estetycznej. Jej działanie polega na kontrolowanym blokowaniu „kurczenia się” mięśni poprzez podanie niewielkich ilości preparatu.

Toksyna botulinowa przeznaczona jest do niwelowania zmarszczek mimicznych na twarzy w wybranym obszarze np. na czole, między brwiami czy przy oczach.

Efekty:

Wygładzenie zmarszczek na czole tzw. zmarszczki gładzizny czoła.

Wygładzenie zmarszczek wokół oczu tzw. kurze łapki.

Wygładzenie drobnych zmarszczek wokół ust tzw. zmarszczki palacza.

Usuniecie bruzdy między brwiami tzw. lwia zmarszczka.

Naturalny, młodszy i wypoczęty wygląd wygląd całej twarzy.

"YouTube