Badania USG 4D już w Słubicach! - Brandmed
57260
post-template-default,single,single-post,postid-57260,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Badania USG 4D już w Słubicach!

Począwszy od zdrowia kobiety ciężarnej i jej dziecka, zakres oczekiwań kobiet co do opieki zdrowotnej jest szeroki. Dlatego tak istotne jest, by dostęp do nowoczesnych i zaawansowanych technologii w ginekologii i położnictwie był szybki i łatwy.

 

W naszym gabinecie ginekologicznym dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do badań USG 4D. Voluson S10 oferuje szerokie spektrum możliwości obrazowania:

 

🤰4D w czasie rzeczywistym

🤰echokardiografia płodu 4D

🤰pomiary biometryczne

🤰obrazowanie B-Flow – najnowocześniejsza technologia oceny przepływu krwi w naczyniach

 

Nadzwyczajna jakość obrazowania Volusona, zaawansowane narzędzia kliniczne oraz inteligentny tryb pracy umożliwiają świadczenie wysokiej jakości opieki medycznej nad ciężarną pacjentką.

 

Twój lekarz prowadzący skierował Cię na USG 4D❓Nie musisz już jechać do większego miasta, by skorzystać z tej możliwości❗️Wolne terminy już na początku lipca❗️

 

Wykonując USG 4D ciąży można zobaczyć powierzchnię ciała dziecka, jego zachowanie i ruchy. Można zaobserwować np. wyraz twarzy dziecka, jego uśmiech czy grymas, jeśli akurat zaistnieją ku temu warunki. Technologia badania USG 4D pozwala na rozpoznanie wad wrodzonych u płodu i cech, które mogłyby świadczyć o wystąpieniu różnych chorób, a w tym chorób o podłożu genetycznym.

 

Badania ultrasonograficzne są przeprowadzane przez powłoki brzuszne ciężarnej i całkowicie dla niej bezbolesne.

 

Zakres badań oraz zabiegów, które dostępne są w poradni ginekologicznej jest szeroki, dlatego też zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z personelem naszego Centrum Medycznego.

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Jak zapisać się na konsultację do poradni ginekologicznej?

Telefonicznie (w tygodniu w godz. 7:00 – 20:00)

95 200 10 00

Poprzez:

E-mail: info@brandmed.eu

Messenger: https://www.facebook.com/centrummedycznebrandmed

Formularz kontaktowy na stronie: https://brandmed.eu/oferta-medyczna-slubice/umow-wizyte-lekarska/

Wszystkie aktualności