Poradnia ginekologiczna już otwarta! - Brandmed
56947
post-template-default,single,single-post,postid-56947,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Poradnia ginekologiczna już otwarta!

Niedawno informowaliśmy o zbliżającym się otwarciu gabinetów lekarskich w nowo wybudowanej części naszego Centrum Medycznego. Właśnie ruszyły zapisy do poradni ginekologicznej! Pierwsze terminy już na początku lipca, są jeszcze dostępne miejsca.

 

O gabinecie

 

W nowym gabinecie przyjmował będzie lek.med. Eugeniusz Karch, specjalista ginekolog i położnik, reprezentujący ośrodki ginekologiczne między innymi w Poznaniu, Berlinie oraz Kołobrzegu. Godziny pracy gabinetu przewidziane są w ten sposób, by pacjentki mogły korzystać z wizyt w różne dni i o różnych godzinach. Cennik wizyty oraz badań, które będą mogły być przeprowadzone podczas konsultacji dostępny jest na naszej stronie: https://brandmed.eu/cennik/konsultacje-i-badania-lekarskie/

 

Jakie badania są dostępne?

 

Pośród badań ginekologicznych, znajdujących się w ofercie, które będą mogły zostać wykonane podczas wizyty w poradni są:

 

  • badanie cytologiczne szyjki macicy – cytologia pozwala na wykrycie nowotworów szyjki macicy we wczesnym stadium rozwoju choroby. Choć codziennie 5 Polek umiera z powodu raka szyjki macicy, nie wszystkie kobiety regularnie wykonują badania cytologiczne. Samo badanie trwa około 5 minut i nie jest ani bolesne, ani nieprzyjemne. Dlatego tym bardziej trudno zrozumieć, czemu cytologia jest wciąż zaniedbywana. Jeśli do tej pory się tym nie interesowałaś, czas nadrobić zaległości.

  • badanie USG – badanie USG przydatne jest nie tylko w ciąży. W ultrasonografii ginekologicznej jest wykorzystywane w diagnozowaniu wad wrodzonych macicy.

Zakres badań oraz zabiegów, które dostępne są w poradni ginekologicznej jest szeroki, dlatego też zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z personelem naszego Centrum Medycznego.

 

_________________________

 

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Jak zapisać się na konsultację do poradni ginekologicznej?

Telefonicznie (w tygodniu w godz. 7:00 – 20:00)

95 200 10 00

Poprzez:

E-mail: info@brandmed.eu

Messenger: https://www.facebook.com/centrummedycznebrandmed

Formularz kontaktowy na stronie: https://brandmed.eu/oferta-medyczna-slubice/umow-wizyte-lekarska/

Wszystkie aktualności