Po ratunek dla skóry do kosmetologa - Brandmed
49320
post-template-default,single,single-post,postid-49320,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Po ratunek dla skóry do kosmetologa

Manualne zabiegi oczyszczające skórę twarzy, peeling kawitacyjny, zabiegi z użyciem kwasów, zabieg mezoterapii mikroigłowej – Dermapen, zabieg Beauty Ekspress – między innymi z takich usług można skorzystać w naszym Centrum w gabinecie kosmetologicznym, kierowanym przez wykwalifikowaną kosmetolog z Warszawy – Natalię Stępę. 

Każdy z nas lubi dobrze wyglądać i czuć się atrakcyjnie. Na co dzień korzystamy z usług salonów urody, zabiegów upiększających, sauny, treningów personalnych, etc. Zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu pielęgnacji zdrowia i urody jest niezmiennie wysokie, a rynek branży beauty jest jednym z najbardziej dynamicznych. Pojawianie się gabinetów jest odpowiedzią na zainteresowanie tego typu usługami.

 

Jak wygląda wizyta u kosmetologa?

Konsultacja kosmetologiczna to rozmowa ze specjalistą PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO WYKONANIA JAKIEGOKOLWIEK ZABIEGU. Poza rozmową z kosmetologiem jest to badanie skóry za pomocą oględzin (wzroku i dotyku). Ma ona na celu m.in. zdiagnozowanie typu skóry oraz ustalenie dalszego postępowania w konkretnym przypadku. Na konsultację kosmetologiczną można zgłosić się do kosmetologa nie tylko w zakresie zabiegów kosmetologicznych, ale również w zakresie zabiegów medycznych.

Cele konsultacji kosmetologicznej:

  • określenie typu skóry

  • określenie potrzeb skóry

  • dobór odpowiednich zabiegów kosmetologicznych

  • przygotowanie skutecznego planu pielęgnacji domowej

  • dokładne wytłumaczenie działania i przebiegu zabiegów

 

Kim jest nasz specjalista? 

Kosmetolog, pani Natalia Stępa, pracuje w branży od 2012 roku. Od tego czasu nieustannie kształci się, zdobywając tym samym kolejne umiejętności oraz uprawnienia. Wśród zdobytych certyfikatów znajdują się między innymi: certyfikat Marie Engman Aesthetc Academy uprawniający do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz certyfikat Europejskiego Centrum Lekarzy Estetyczny ECLEST uprawniający do wykonywania zabiegów korygujących z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego.

Wachlarz zabiegów jest szeroki: manualne zabiegi oczyszczające skórę twarzy, peeling kawitacyjny, zabiegi z użyciem kwasów, zabieg mezoterapii mikroigłowej – Dermapen, zabieg Beauty Ekspress. To tylko niektóre z dostępnych usług w gabinecie. Szczegółowy opis zabiegów znajduje się na stronie https://brandmed.eu/oferta-medyczna-slubice/kosmetologia/

 

Jakie zabiegi regenerujące skórę wybrać?

Zabiegi, które mają na celu regenerację skóry to między innymi kwasy oraz mezoterapie. Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Polega ona na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Te mikro nakłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Jest procedurą bezpieczną, szybką i zupełnie bezbolesną. Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna. Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry.  Efekty:

– zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,

– pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji,

– zabiegi ujędrniają skórę,

– niwelują blizny po przebytym trądziku,

  redukują drobne zmarszczki i przebarwienia,

– widoczne pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne,

– skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

 

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Jak zapisać się na konsultację do kosmetologa?

Istnieje wiele możliwość, by zapisać się na konsultację.

Telefonicznie (w tygodniu w godz. 7:00 – 20:00)

+48 95 758 2649

+48 518 011 108

Gdy nie można się dodzwonić, można zapisać się poprzez:

E-mail: info@brandmed.eu

Messenger: https://www.facebook.com/centrummedycznebrandmed

Formularz kontaktowy na stronie: https://brandmed.eu/oferta-medyczna-slubice/umow-wizyte-lekarska/

 

Wszystkie aktualności