Razem przeciwko COVID-19! - Brandmed
29599
post-template-default,single,single-post,postid-29599,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Razem przeciwko COVID-19!

W regionie przygranicznym uruchomiona została akcja pod hasłem RAZEM PRZECIW COVID-19, za pośrednictwem Polsko-Niemieckiego Stowarzyszenia Współpracy w Medycynie oraz Fundacji Medycyna Bez Granic. W ramach akcji chcemy zmobilizować niemieckich sąsiadów do pomocy polskim szpitalom i jednostkom medycznym w zaopatrzeniu w niezbędne środki podstawowego wyposażenia potrzebne do walki z pandemią.

 

Przed paroma dniami nastąpiło przekazanie przez stronę niemiecką partii odzieży ochronnej oraz płynów  do dezynfekcji dla Szpitala im. Z. Religi w Słubicach oraz urządzenia do dezynfekcji powietrza – daru od firmy TOMED, dla Szpitala Powiatowego w Sulęcinie. Ale to oczywiście nie koniec!

 

Dzieje się tak dużo, że nie sposób o wszystkim opowiedzieć na bieżąco, jednak nie można nie docenić i nie podziękować, tym którzy wspierają „po cichu” i bez których realizowanie projektu Razem przeciw Covid-19/Zusammen gegen Covid-19 byłoby mocno utrudnione.

 

Dziękujemy za bezinteresowne zaangażowanie @Doradztwo Indywidualne Izabela Fechner z Kostrzyna n. Odrą oraz Pani Kamili Ścisłowicz, germanistce ze specjalnością j. medycznego, nauczycielowi akademickiemu w zakresie specjalistycznego medycznego języka niemieckiego. Za żmudną, a przy tym nieodpłatną pracę nad tłumaczeniami dotyczącymi zapotrzebowania szpitali jednoimiennych w naszym regionie w środki pomocne w walce z epidemią składamy obu Paniom ogromne podziękowania!

Wszystkie aktualności