Standardy sanitarne i procedury bezpieczeństwa - Brandmed
17022
post-template-default,single,single-post,postid-17022,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Standardy sanitarne i procedury bezpieczeństwa

Na bieżąco śledzimy komunikaty i zalecenia światowych i krajowych organizacji zdrowia, w celu dostosowania procedur i zapewnienia bezpieczeństwa w leczeniu pacjentów.W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego wprowadziliśmy podwyższone standardy sanitarne, by zarówno Wam – naszym Pacjentom, jak i personelowi medycznemu zapewnić bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko wystąpienia zarażenia.

Do Waszej dyspozycji umieściliśmy dodatkowe środki dezynfekcyjne, stosujemy różnego rodzaju środki zabezpieczające, takie jak szczegółowe ankiety dla pacjentów oraz specjalne procedury postępowania.

 

W razie pytań nasz personel jest do Waszej dyspozycji!
☎️ +48 95 748 2649
📲 +48 518 011 108

 

U W A G A !

 

Jeśli podejrzewasz, że mogłeś zarazić się „koronawirusem”, poprzez kontakt z osobami z obszarów objętych epidemią, pod żadnym pozorem nie udawaj się bezpośrednio na SOR ani do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli pojawiły się objawy takie jak gorączka, kaszel i duszności zadzwoń na infolinię NFZ: 800 190 590 lub do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Tam uzyskasz informacje dotyczące dalszego postępowania.

 

Co zrobić, gdy po prostu gorzej się poczułaś/eś, dopadło Cię przeziębienie albo potrzebujesz kolejnej recepty na leki? Tutaj również polecamy zostanie w domu i konsultację telefoniczną. Zanim udasz się do swojej poradni lub lekarza rodzinnego zadzwoń bezpośrednio do placówki, by dowiedzieć się w jaki sposób udzielane są świadczenia.

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słubicach:

ul. Mickiewicza 6, 69-100 Słubice

tel. alarmowy: 668 857 072

lub

Najbliższy oddział zakaźny w województwie lubuskim:

Szpital Uniwersytecki im. K. Marcinkowskiego w Zielonej Górze

ul. Zyty 26, 65-046 Zielona Góra

Kliniczny Odział Chorób Zakaźnych – Budynek N , Piętro 1

tel. 68 3296 479

Wszystkie aktualności