Biegasz? Trenujesz kolarstwo? Sprawdź się na sprzęcie najwyższej klasy! - Brandmed
4287
post-template-default,single,single-post,postid-4287,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Biegasz? Trenujesz kolarstwo? Sprawdź się na sprzęcie najwyższej klasy!

Biegasz? Trenujesz kolarstwo? Grasz w piłkę nożną, ręczną lub trenujesz jakikolwiek inny sport na poziomie amatorskim lub zawodowym?

 

SPRAWDŹ SIĘ❗️

 

Biodex System 4 PRO – uznany na całym świecie najwyższy standard sprzętu pomiarowego i rehabilitacyjnego. Pozwala na ocenę i trening dynamiczny mięśni w różnorodnych warunkach biomechanicznych. Testy pozwalają m.in. na pomiar momentu obrotowego, mocy, pracy, siły i wytrzymałości generowanej przez mięśnie odpowiedzialne za ruch danego stawu.

 

Dzięki pomiarom maksymalnej siły mięśniowej i oceny wytrzymałości na Biodex System 4 PRO dowiesz się, czy Twoje mięśnie kończyny dolnej są przygotowane do treningu i zawodów tak, aby uniknąć kontuzji. Jeśli przebyłeś już kontuzje, dzięki pomiarom ocenimy, czy możesz bezpiecznie wrócić do uprawiania sportu. Jeśli dopiero zaczynasz, sprawdzimy Twoją gotowość do podjęcia treningów.

Pomożemy Ci rownież ustalić co zrobić, by zoptymalizować trening siłowy i wytrzymałościowy, a także na co zwrócić uwagę, aby cieszyć się dobrymi wynikami sportowymi i zdrowiem!

 

Wszystkie aktualności