Teleporada u lekarza, czyli wygoda i bezpieczeństwo bez wychodzenia z domu - Brandmed
17651
post-template-default,single,single-post,postid-17651,single-format-link,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Teleporada u lekarza, czyli wygoda i bezpieczeństwo bez wychodzenia z domu

 

 

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, ale nie chcesz wychodzić z domu?

Skorzystaj z takiej możliwości! Zgłoś się jeszcze dziś, a skontaktujemy Cię z wybranym specjalistą w dogodnym dla Ciebie terminie!

Przejdź do strony telebrandmed.pl 

Nasze dotychczasowe doświadczenia w realizowaniu konsultacji telefonicznych wskazują, że jest to dla Państwa dogodna alternatywa w dobie sytuacji kryzysowej, z którą mamy obecnie do czynienia.

 

W ZWIĄZKU Z TYM:

 

W trosce o szybki i wygody dostęp do usług medycznych w ramach TELEFONICZNYCH KONSULTACJI zapewniamy teleporady między innymi z lekarzem ogólnym, internistą, dermatologiem, ortopedą, neurologiem czy kardiologiem. Konsultacje obejmują: zalecenia lekarskie, wystawienie skierowań, e-zwolnień oraz e-recept, ocenę wyników badań.

 

Trudno sobie to wyobrazić? Nic bardziej mylnego:

 

📞 Po otrzymaniu zgłoszenia recepcja rejestruje pacjenta na teleporadę, przeprowadzając już wtedy wstępny wywiad. Propozycja terminu konsultacji podawana jest od razu, lub po ustaleniu szczegółów z wybranym specjalistą.

📋 Przed konsultacją można do nas przesłać wyniki badań, które następnie lekarz będzie mógł ocenić i przygotować na tej podstawie zalecenia.

📷 W przypadku np. konsultacji dermatologicznej zmianę skórną można sfilmować lub sfotografować i wraz z posiadaną dokumentacją medyczną przesłać na nasz adres mailowy lub załączyć do formularza.

👩‍⚕️ Lekarz zapoznaje się z przesłanymi materiałami jeszcze przed rozmową z pacjentem, ma również dostęp do dotychczasowej dokumentacji medycznej, jeśli konsultacja miałaby mieć charakter kontrolny.

💊 Lekarz ma możliwość wystawienia e-recepty, podając pacjentowi jedynie 4-cyfrowy kod, a na jego podstawie można dokonać w aptece zakupu przepisanych leków.

📋 Istnieje również możliwość wystawienia e-zwolnienia oraz skierowania, które otrzymacie Państwo drogą mailową.

 

Więcej szczegółów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie TUTAJ.

 

Zapraszamy do rejestracji:

 

  • Telefonicznej

📲 95 758 2649
📲 518 011 108

 

  • Ale również za pomocą

🆕 MESSENGERA: wejdź na profil Brandmed na Facebooku i kliknij WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

🆕 SMS: wyślij wiadomość na numer +48 518 011 108

 

Pamiętaj, by w zgłoszeniu – oprócz podstawowych danych (imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres e-mail oraz numer ubezpieczenia (ubezp. w Niemczech)) – podać także informację, do jakiego specjalisty chcesz się zarejestrować. Ułatwi to proces rejestracji.

 

Masz wątpliwości lub nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – zadzwoń, napisz, wszystko wyjaśnimy❗️

Wszystkie aktualności