Za nami Dzień Otwartych Drzwi! Zapraszamy na relację - Brandmed
3105
post-template-default,single,single-post,postid-3105,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Za nami Dzień Otwartych Drzwi! Zapraszamy na relację

Za nami dzień pełen wrażeń, atrakcji i niespodzianek! W sobotnie popołudnie 23.03. odbył się w naszym Centrum Dzień Otwartych Drzwi, zorganizowany wspólnie z AOK Nordost.

 

Tego dnia można było zobaczyć i wypróbować na czym polegają zabiegi rehabilitacyjne, które oferujemy, porozmawiać z lekarzami przyjmującymi w naszej klinice, dowiedzieć się o możliwościach leczenia w Polsce na podstawie karty ubezpieczeniowej AOK Nordost, zbadać sobie poziom cukru, zmierzyć ciśnienie oraz wziąć udział we wspólnych zabawach i miłym spędzeniu czasu. Można było również skorzystać z konsultacji przy stanowiskach informacyjnych AOK Nordost, Parku Rozrywki Majaland Kownaty, Laboratorium IMD, Sklepu Medycznego Reha-Tech oraz Centrum Medycznego ASB. Dla dzieci zapewniono moc atrakcji i  zabaw z animatorem, kolejka do malowania twarzy, tatuaży czy do zamykania w bańce mydlanej nie malała.

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się udział w konkursie, w którym rozdano atrakcyjne nagrody w postaci biletów na mecze Bundesligi, biletów wstępu do Majalandu, voucherów na darmowe badania laboratoryjne, konsultacje i zabiegi fizjoterapeutyczne i wiele innych.

 

Dziękujemy Państwu za liczne przybycie, a wszystkim partnerom i współorganizatorom za ufundowanie wspaniałych nagród!

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz fotogalerii!

 

 

Wszystkie aktualności