Teleporada u lekarza? Tak, to możliwe! Sprawdź! - Brandmed
17651
post-template-default,single,single-post,postid-17651,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Teleporada u lekarza? Tak, to możliwe! Sprawdź!

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, ale nie chcesz wychodzić z domu?

Skorzystaj z takiej możliwości! Zadzwoń jeszcze dziś, a skontaktujemy Cię z wybranym specjalistą w dogodnym dla Ciebie terminie!

Nasze dotychczasowe doświadczenia w realizowaniu konsultacji telefonicznych wskazują, że jest to dla Państwa dogodna alternatywa w dobie sytuacji kryzysowej, z którą mamy obecnie do czynienia.

 

W ZWIĄZKU Z TYM:

 

W trosce o szybki i wygody dostęp do usług medycznych wprowadzamy możliwość skorzystania z TELEFONICZNYCH KONSULTACJI między innymi z lekarzem ogólnym, internistą, dermatologiem, neurologiem czy kardiologiem. Konsultacje obejmują: zalecenia lekarskie, wystawienie skierowań, e-zwolnień oraz e-recept.

 

Trudno sobie to wyobrazić? Nic bardziej mylnego:

 

📞 Recepcja rejestruje pacjenta telefonicznie, przeprowadzając już wtedy wstępny wywiad. Propozycja terminu konsultacji podawana jest od razu, lub po ustaleniu szczegółów z wybranym specjalistą.

📋 Przed konsultacją można do nas przesłać wyniki badań, które następnie lekarz będzie mógł ocenić i przygotować na tej podstawie zalecenia.

📷 W przypadku np. konsultacji dermatologicznej zmianę skórną można sfilmować lub sfotografować i wraz z posiadaną dokumentacją medyczną przesłać na nasz adres mailowy.

👩‍⚕️ Lekarz zapoznaje się z przesłanymi materiałami jeszcze przed rozmową z pacjentem, ma również dostęp do dotychczasowej dokumentacji medycznej, jeśli konsultacja miałaby mieć charakter kontrolny.

💊 Lekarz ma możliwość wystawienia e-recepty, podając pacjentowi jedynie 4-cyfrowy kod, a na jego podstawie można dokonać w aptece zakupu przepisanych leków.

📋 Istnieje również możliwość wystawienia e-zwolnienia oraz skierowania, które otrzymacie Państwo drogą mailową.

 

Masz wątpliwości lub nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – zadzwoń, napisz, wszystko wyjaśnimy❗️

 

Więcej szczegółów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie TUTAJ..

 

Zapraszamy do kontaktu:

📲 95 758 2649
📲 518 011 108

Wszystkie aktualności