Zmiany w funkcjonowaniu naszej placówki! - Brandmed
17029
post-template-default,single,single-post,postid-17029,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Zmiany w funkcjonowaniu naszej placówki!

S Z C Z E G Ó L N E  W Z G L Ę D Y  B E Z P I E C Z E Ń S T W A

 

Z uwagi na Państwa zdrowie i zachowanie bezpieczeństwa wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa:

 

💢 odkażamy i dezynfekujemy na bieżąco powierzchnie i przedmioty oraz pilnujemy, aby każda osoba dezynfekowała ręce
💢 odseparowujemy naszych pracowników, jak i pacjentów oraz dbamy o zachowanie bezpiecznej odległości
💢 wprowadziliśmy płatność wyłącznie bezgotówkową
💢 zorganizowaliśmy poradnictwo telemedyczne: jeśli któryś z naszych Pacjentów potrzebuje recepty, skierowania, skonsultowania wyników badań – nasz lekarz, który ma dostęp do już istniejącej dokumentacji (lub dokumentów, które zostaną przesłane przez pacjenta) może dokonać poradnictwa przez telefon. Lekarz ma możliwość wypisania zaleceń, recepty, skierowania, zwolnienia.

 

K O N S U L T A C J E   T E L E F O N I C Z N E

 

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego COVID-19 staramy się zminimalizować skutki jego ewentualnego wystąpienia i w związku z tym wprowadzamy ZAPISY NA KONSULTACJE TELEFONICZNE, które obejmą: zalecenia lekarskie, wystawienie zwolnień, skierowań oraz recept.

 

Więcej czytaj tutaj…

 

Informacje na temat przyjmowania zgłoszeń publikowane są na bieżąco na naszym profilu FB.

 

W A Ż N E ❗️
Osoby, które zostaną zarejestrowane na telefoniczna konsultację prosimy o dyspozycyjność „pod telefonem”. Informujemy uprzejmie, że osoby, które nie odbiorą połączenia tracą kolejkę i jednocześnie możliwość kontaktu z lekarzem. Prosimy o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie.

 

O B S Ł U G A   P A C J E N T Ó W

 

Przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, mających na celu ochronę pacjentów i personelu nadal staramy się świadczyć pomoc.

Część konsultacji odbywa się normalnie, część tylko drogą telefoniczną.

Pacjenci, którzy są zarejestrowani, będą na bieżąco informowani co dalej.

Linie telefoniczne są przeciążone z uwagi na ogromną liczbę zgłoszeń. Pracujemy na pełnych obrotach, ale nie jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich połączeń. To fizycznie niemożliwe.

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Staramy się dla Was.

 

R E H A B I L I T A C J A

 

Stosujemy się w pełni do aktualnych wytycznych, dotyczących zasad sanitarnych i zachowania bezpieczeństwa. W związku z tym 🙏 prosimy o:

  przychodzenie na wyznaczoną godzinę, nie wcześniej i nie później (po pierwsze, by uniknąć gromadzenia się osób w poczekalni, po drugie: pomiędzy godzinami przyjęć odbywa się bowiem dezynfekcja gabinetów, kozetek, klamek etc.)

 📋 wypełnienie ankiety epidemiologicznej przed wejściem do gabinetu zabiegowego

 👤przychodzenie w pojedynkę, bez osób towarzyszących (wyjątkiem są dzieci oraz osoby starsze, wymagające opiekuna)

 😷 stosowanie maseczki ochronnej

 🤚 dezynfekcję rąk w rejestracji po wejściu do naszego Centrum. Płyny do dezynfekcji rąk są także dostępne przed wejściem do sali rehabilitacyjnej.

Prosimy o bezwzględne odwołanie wizyty w przypadku, gdy pojawiają się u Państwa objawy takie jak: ból gardła, kaszel, katar, gorączka.

 

J O G A , C R O S S F I T

 

Informujemy, iż z powodu zagrożenia epidemiologicznego zajęcia jogi oraz crossfit zostają odwołane❗️ O wznowieniu zajęć będziemy informować na bieżąco.

 

P O T R Z E B U J E S Z   W S P A R C I A ?

 

W trosce o osoby szczególnie trudno znoszące panującą sytuację, np. osoby starsze, samotne. itp. nasza terapeutka uzależnień mgr Malwina Barełkowska-Żurek postanowiła udzielać wsparcia telefonicznego (bezpłatnego) w czwartki w godz. 9:30-12:30. Nie jest to terapia, ale możliwość porozmawiania, ,, wygadania się” – zadzwonić może oczywiście każdy.

Zachęcamy!

📲 669 501 212

Wszystkie aktualności