Nowość! Fala uderzeniowa & Good bye cellulite! - Brandmed
3265
post-template-default,single,single-post,postid-3265,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Nowość! Fala uderzeniowa & Good bye cellulite!

N O W O Ś Ć  ❗️ Terapia falą uderzeniową ❗️

 

Zabieg skierowany dla osób, które chcą:

 

✔️ zniwelować cellulit

✔️ pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonej partii ciała (uda, pośladki, brzuch, okolice kolan, ramiona, podbródek, boczki, kark)

✔️ wymodelować sylwetkę

✔️ usprawnić przepływ limfy

✔️ zredukować rozstępy

✔️ poprawić napięcie tkanki łącznej

 

Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne, dzięki czemu zmniejsza widoczność cellulitu. Stymuluje tworzenie się włókien kolagenowych a elastyczność skóry jest miarodajnie poprawiona.

 

Terapia jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych.

Nie jest żadną formą rozmasowywania, wyrównywania itp. tkanki tłuszczowej. Jest to forma jej redukcji.

 

Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa MASTERPULS 200 niweluje cellulit i miejscową otyłość. Intensywnie działa na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia. Leczenie Falami Akustycznymi (Acoustic Wave Therapy – AWT) to nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, którą wybiera coraz więcej kobiet, stawiających na profilaktykę, by zapobiegać powstawaniu cellulitu, lub by wyeliminować już widoczne zmiany na skórze.
W wielu przypadkach, efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 4 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni. AWT to skuteczna terapia, oferowana dziś przez ponad 500 ośrodków pielęgnacji urody na całym świecie.

 

Zapisy ruszyły❗️ Zapraszamy❗️📞95 758 26 49

 

Dowiedz się więcej…

 

 

Wszystkie aktualności