Mobilne KTG Brandmed Centrum Medyczne Słubice, Lekarze, Specjaliści
81081
page-template-default,page,page-id-81081,page-child,parent-pageid-230,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Nasza Oferta

CIĄGŁY MONITORING CIĄŻY – MOBILNE KTG

Mobilne KTG – ciągły monitoring ciąży. Monitoruj stan ciąży w zaciszu własnego domu

 

Jak działa mobilne KTG Carebits?

 

Mobilne KTG to usługa monitorowania dobrostanu ciąży na podstawie badania kardiotokograficznego (KTG) wykonywanego w domu przy pomocy przenośnego aparatu, który wypożyczany jest na okres trwania abonamentu. Jest to w pełni bezpieczna metoda, zapewniająca kliniczną jakość badania, czyli taką, jaką uzyskuje się w szpitalu czy gabinecie.

 

Carebits to w pełni telemedyczny system. Co to oznacza? Oznacza to, że system jest prosty w obsłudze, a badanie może zostać wykonane całkowicie samodzielnie, bez pomocy personelu medycznego.

 

Posiadasz Carebits w domu i co dalej?

 

Po wykonaniu badania jego zapis trafia do aplikacji mobilnej, a następnie do Komputerowego Systemu Nadzoru Położniczego (KSNP). W kolejnym etapie kadra medyczna Centrum Monitoringu Położniczego (CMP) autoryzuje wynik badania, ustala ewentualne zalecenia i w ciągu maksymalnie 30 minut przesyła je do pacjentki. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości wynikających z zapisu badania, pracownik CMP natychmiast kontaktuje się z pacjentką.

 

Kadra medyczna pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo wiążąc swoje konto z profilem medycznym, dostęp do wyników badań może uzyskać również lekarz lub położna pacjentki.

 

Kto może wypożyczyć mobilne KTG?

 

Usługa mobilne KTG dedykowana jest kobietom po 30 tygodniu ciąży, chyba, że istnieją wskazania do wcześniejszego nadzoru KTG. W trzecim trymestrze ciąży niezbędne jest zapewnienie stałej opieki medycznej wszystkim Pacjentkom, a szczególnie tym z grupy wysokiego ryzyka.

 

Jeśli stwierdzono u Ciebie nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, choroby przewlekłe, wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrostu płodu, wady serca dziecka, jesteś po in vitro, masz wiek powyżej 35 lat, przekroczony termin porodu lub inne wskazania do stałego nadzoru KTG, albo po prostu chciałabyś być pod stałą opieką najlepszych ginekologów i położnych całodobowa usługa Carebits – możesz korzystać z domowego KTG we wcześniejszym etapie ciąży.

 

System ciągłego minotorowania ciąży Carebits otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a także rekomendację Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej.

 

Cennik:

🔵 wypożyczenie mobilnego KTG na 2 tygodnie: 650 zł

🔵 wypożyczenie na 1 miesiąc 900 zł

 

UWAGA! System Carebits jest niewielki i poręczny, zdecydowanie mniejszy niż klasyczny sprzęt do KTG w poradni.

☎️ W rejestracji naszego Centrum w godz. 7:00-20:00, W PIĄTKI DO GODZ. 18:00

+48 95 200 10 00

info@brandmed.eu

💻 Poprzez formularz na stronie https://brandmed.eu/oferta-medyczna…/umow-wizyte-lekarska/

lub poprzez Messenger na naszym FB-profilu.

Umów wizytę