mgr Aneta Piasny - Brandmed
67232
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-67232,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

mgr Aneta Piasny

Specjalizacja
Psycholog
Opis

Psycholog

Certyfikowana terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Aneta Piasny, absolwentka psychologii oraz polonistyki na Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizuje się w zakresie psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, psychologii klinicznej i terapii behawioralnej, a także w zakresie psychologii wychowawczej.

 

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Szkoliła się m.in. w temacie interwencji kryzysowej, pracy z rodziną oraz nastolatkami, zaburzeń depresyjno-lękowych i obniżonego poczucia wartości.

 

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w międzynarodowej firmie jako psycholog w dziale personalnym, udział w projektach wspierających osoby niepełnosprawne oraz pracę we własnym gabinecie w Pinnebergu. Główny obszar pracy to doświadczane kryzysy, zaburzenia lękowo-depresyjne budowanie poczucia wartości oraz wsparcie w szukaniu własnej drogi do szczęścia.
Na co dzień mieszka i pracuje w Hamburgu w Psychosoziale Beratungsstelle, gdzie świadczona jest m.in. pomoc osobom w kryzysie. Jej kwalifikacje zawodowe zostały potwierdzone przez Niemieckie Stowarzyszenie Psychologiczne (BDP). Aktualnie studiuje fitoterapię i zielarstwo w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie.

W naszym Centrum Medycznym pracuje z dorosłymi, młodzieżą oraz parami w formule online.