Dr med. Daniel Mormon - Brandmed
83882
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-83882,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Specjaliści

Dr med. Daniel Mormon

Specjalizacja
Kardiolog
Opis

Dr. med. Daniel Mormon to doświadczony kardiolog z obszernym doświadczeniem klinicznym i inwazyjnym, pracujący w niemieckich klinikach od 2003 roku. Doktoryzował się na Uniwersytecie Charité w Berlinie, specjalizację w dziedzinie kardiologii uzyskując w 2011 roku. Obecnie pełni rolę konsultanta w Klinice Kardiologii we Frankfurcie nad Odrą.

 

Jest specjalistą w inwazyjnym leczeniu choroby wieńcowej, posługując się zaawansowanymi technikami takimi jak PCI, IVUS, OCT, rotablacja.

 

Dodatkowo, przeprowadza procedury o wysokim ryzyku CHIP (Complex High-Risk Indicated Procedure), także z wykorzystaniem pompy Impella. Posiada certyfikat niezależnego operatora AISN.
Dr Mormon ma także bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń rytmu serca, obejmując Holtera EKG, diagnostykę inwazyjną (EPU) oraz ablacje (SVT, VT, VES, AF, AFLA) przy użyciu technologii 3D-Navix, RF i Cryo.

 

Jego zakres praktyki obejmuje również leczenie wad strukturalnych serca, takich jak zamykanie ASD/PFO i LAA Occluder. Jest uznawany również za eksperta w leczeniu niewydolności serca. Jest członkiem EAPCI oraz PTK. Dr Mormon łączy wiedzę naukową z praktyką kliniczną, zapewniając kompleksową opiekę pacjentom.