Powrót do wizyt lekarskich w gabinetach - Brandmed
22354
post-template-default,single,single-post,postid-22354,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Aktualności

Powrót do wizyt lekarskich w gabinetach

Ostrożnie, małymi krokami, ale pełni optymizmu wróciliśmy do przyjmowania pacjentów na miejscu w naszych gabinetach lekarskich. 

Dotychczasowa sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że możliwości stacjonarnego leczenia pacjentów musiały zostać ograniczone. Pacjenci nierzadko, z obawy przed ryzykiem zakażenia, odkładali swoje sprawy zdrowotne na później. Odpowiadając jednak na Państwa obecne potrzeby, przyjmujemy pacjentów już nie tylko w ramach teleporad lekarskich, ale także podczas tradycyjnych konsultacji w gabinetach.

 

Jacy lekarze?

Obecnie można skorzystać z pomocy takich specjalistów jak: internista, lekarz ogólny, dermatolog, ortopeda, kardiolog, chirurg, neurolog, laryngolog, endokrynolog i wielu innych. Funkcjonują także rehabilitacja oraz laboratorium.

– Niezmiennie zdrowie naszych pacjentów jest priorytetem, dlatego przypominamy, że nadal będzie obowiązywał reżim sanitarny, celem zminimalizowania ekspozycji na ryzyko zakażenia. Ogólnodostępne płyny dezynfekujące, ograniczenie liczby lekarzy danego dnia oraz wizyt, ankieta epidemiologiczna dostępna w rejestracji, dezynfekcja gabinetów i wszelkie inne działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pacjentom, jak i personelowi- zapewnia nasz dyrektor, Wiesław Pucek.

 

Jak się zarejestrować?

Pacjenci mogą korzystać z dotychczasowych form rejestracji na wizyty lekarskie w gabinecie:

  • poprzez Messenger na profilu na Facebooku

  • telefonicznie: +48 95 758 2649, +48 518 011 108

  • poprzez e-mail: info@brandmed.eu

  • lub formularz na stronie internetowej – KLIKNIJ

Wystarczy wybrać dogodny dla siebie sposób i zostawić zgłoszenie.

 

Teleporady wciąż aktywne

Jednocześnie, w związku z panującą sytuacją epidemiczną, nadal istnieje możliwość skorzystania ze zdalnych konsultacji, tzw. teleporad lekarskich (www.telebrandmed.pl).

 

Przydatne informacje

  • Jeśli posiadasz kartę AOK Nordost, zapytaj o możliwość bezpłatnego leczenia!

  • Bieżące informacje, również te o terminach przyjęć w gabinetach publikowane są na profilu na Facebooku.

Wszystkie aktualności