Anna Prażanowska - Brandmed
721
single,single-portfolio_page,postid-721,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Anna Prażanowska

Specjalizacja
Neurologopeda
Opis

Neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej. Studiowała w Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zajmuje się zaburzeniami rozwoju mowy i komunikacji, wczesną interwencją logopedyczną, dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i upośledzeniami, dorosłymi z chorobami neurodegeneracyjnymi i neurologicznymi. Terapeuta metody Padovan. Wspólpracuje ze szkołami, przedszkolami i stowarzyszeniami.

Obecnie dyrektor w Ośrodku Terapii Neurologopedycznej w Słubicach, członek Stowarzyszenia Po Prostu – Pracownia Rozwoju Osobistego w Słubicach oraz członek zespołu Praxis fur Logopadie Kulen – Gey w Berlinie.

Szkolenia, konferencje:

– 2010 – Seminarium Naukowe „Metody diagnozy i terapii logopedycznej”, tytuł wystąpienia: Metody pośrednie w terapii osób jąkających się. Organizator: Uniwersytet w Zielonej Górze.

– 2010 – warsztaty „Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci z grupy wysokiego ryzyka na podstawie neurorozwojowej koncepcji ergoterapii w pediatrii i integracji sensomotorycznej”, Wrocław.

– 2013 – szkolenie „Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie”, Poznań.

– 2013 – szkolenie „Skuteczne metody pracy z dzieckiem z wadą wymowy”, Poznań.

– 2015 – szkolenie „Diagnoza i stymulacja odruchów i umiejętności pokarmowych noworodków, niemowląt i małych dzieci”, Zielona Góra.

– 2016 – seminarium „Metoda Neurofunkcjonalnej Reorganizacji Padovan – moduł I”, Gdańsk.